Türkiye’deki zengin çocuklarının lüks yaşam tarzlarına dair fotoğrafların yer aldığı Rich Kids of Turkey’e ilgi giderek büyüyor.

Dünyaca popüler sosyal paylaşım sitelerinden Instagram’da son dönemde Rich Kids of Turkey adlı hesaptan atılan fotoğraflar dikkat çekiyor. Zengin ailelerin çocuklarının lüks yaşantılarını gözler önüne seren Rich Kids of Turkey adlı hesaptan atılan fotoğraflara ilgi bir hayli büyük. Sayfanın takipçi sayısı hızla artıyor. Rich Kids of Turkey hesabı dünyada yayılan Rich Kids of Instagram trendini takip ediyor.

Zengin ailelerin çocuklarının Instagram’da başlattıkları trend hızla yayılmaya devam ediyor. Son olarak gençlerin lüks yaşantılarına ait fotoğrafların paylaşıldığı The Rich Kids of Tehran adlı Instagram hesabı büyük ses getirmişti. Bir süredir bu trend ülkemize de sıçradı ve Rich Kids of Turkey adlı hesaptan gençlerin lüks hayatlarına dair fotoğraflar paylaşılıyor. Rich Kids of Turkey hesabının açıklamasında ise Türkiye’nin zengin çocukları ve hayatları ifadesi yer alıyor.

Rich Kids of Turkey adlı Instagram hesabından gençler yaptıkları aşırı harcamaları, yüksek tutarlı alışverişlerini ve lüks yaşam tarzlarının fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyor. Rich Kids of Instagram yani Instagram’ın zengin çocukları, #rkoi #richkidsofturkey kullanarak birbirlerini buluyorlar.

Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir